Vybavení

Zbraň Tippmann Rental 98

Zbraň ( Tippmann Rental 98 ) – Tippman Rental 98
Tippman Rental 98 je spolehlivý, odolný a celokovový semiautomat ( jedno stisknutí spouště = jeden výstřel ) spíše military vzhledu. Zbraň se při každém výstřelu sama natáhne. Součástí zbraně je zásobník na 200 kuliček a lahev s plynem.Délka hlavně je 8,5″ ( 21,6 cm ). K této zbrani lze zapůjčit dleší hlaveň o délce 14″ ( 35,5 cm ) nebo 16″ ( 40,6 cm ). Dostřel zbraně je 50m+ a kadence maximálně 8 kuliček za vteřinu.

Základní vybavení

helma

Azodin Kaos

Zbraň ( Azodin Kaos ) – Azodin Kaos je lehký, odolný, spolehlivý a celokovový semiautomat ( jedno stisknutí spouště = jeden výstřel ). Zbraň nemá žádnou elektroniku a po každém výstřelu se sama natáhne. Ke zbrani patří zásobník na 200 kuliček a lahev s plynem.Vzhledem k jeho váze ( 0,95 Kg ) je vhodný pro ženy a děti. Dostřel zbraně je 50m+, kadence maximálně 8 kuliček za vteřinu a délka hlavně 12″ ( 30,5 cm ).

Základní vybavení

helma

BT Omega

Zbraň ( BT Omega ) – BT Omega je mechanický semiautomat ( jedno stisknutí spouště = jeden výstřel ), který je imitací útočné pušky M-4.Součástí je mechanické mířidlo, na které lze v případě zájmu přidat kolimátor, zásobník na 200 nebo 50 kuliček ( podle přání hráče ) a láhev s plynem. Polohovací pažba hráči umožní nastavit si zbraň podle jeho potřeby – 5 poloh ( 18 – 28 cm ). Dostřel zbraně je 50 m+, kadence maximálně 8 kuliček za vteřinu a délka hlavně 14″ ( 35,5 cm ).

Základní vybavení

helma

Ochranná maska

Maska ( Annex MI 3 thermal black ) – Ochranná maska je nedílnou součástí základního vybavení, které u nás dostává každý.Maska má termální, dvojté sklo ( ochrana proti zamlžení ) a rozhled 260°, což hřáčům umožnuje lepší přehled o dění na hřišti.  Je z odolného materiálu a poskytuje ideální ochranu hlavy.

Základní vybavení

Rukavice

Speciální celoprstové paintballové rukavice, které mají plastový chránič, polstrovanou dlaň a slouží jako výborná ochrana při zásahu ruky.

Doplňkové vybavení – 50 Kč

rukavice

Delší hlaveň

Delší a přesnější hlaveň – V případě zájmu máme k dispozici 14ti a 16ti palcové hlavně, které zvýší přesnost vaší střelby.Hlavně lze přidat ke zbraním Tippman Rental 98.

Doplňkové vybavení – 80 Kč

helma

Kombinéza

Kombinéza – Paintballová kombinéza z odolného materiálu je pro hru ideální. Má vysoký polstrovaný límec, který zároveň slouží jako krční chránič. Kombinézy půjčujeme v různých maskáčových vzorech, které zapadají do prostředí našeho areálu. V případě vlastního oblečení doporučujeme maskáče, či jiné oblečení z pevného materiálu.

Doplňkové vybavení – 90 Kč

helma

Ochranná vesta

Ochranná vesta – Oboustranný chránič těla ve dvou různých barvách – woodland camo nebo black ( černá ), je na každém, jakou barvu si vybere. Chrání hráče jak zepředu, tak zezadu. Chránič se upevňuje suchými zipy.

Doplňkové vybavení – 60Kč

helma

Taktická vesta

Taktická vesta – Vesta určená pro náročnější hráče. Součástí vesty je několik, kam lze umístit zásobníky na další munici, aby jste se ve hře nikdy neocitli na suchu. Vestu máme v různých barevných provedeních, které krásně zapadají do prostředí našeho hřiště. K vestě patří také dva zásobníky – na 100 a na 50 kuliček. Vesta je v univerzální velikosti.  .

Doplňkové vybavení – 70Kč

helma

Chránič kolen

Jako doplňkovou výbavu u nás lze zapůjčit taktické chrániče kolen, které používají vojenské a policejní jednotky. Chrániče se upevňují suchými zipy a poskytují výbornou ochranu kolen.
.

Doplňkové vybavení – 30 Kč

helma

Vojenská šála ( AČR )

Pletená šála od armády ČR ve tvaru dlouhého rukávu. Lze ji použít jako kuklu a zároveň chránič krku.Šála je ze 100% vlny.

Doplňkové vybavení – 35 Kč

helma

Chránič krku

V případě, že nemáte vysoký límec, nebo od nás zapůjčenou kombinézu, doporučujeme tento chránič na ochranu krku. Chránič se upevňuje suchým zipem.

Doplňkové vybavení – 25 Kč

helma