Hřiště

Základna s rozlohou 100.000 m2

Bývalá raketová základna, ve které hrajeme, je skvělým prostorem, díky kterému bude Váš zážitek dokonalý a dlouho na něj budete vzpomínat. Prostor je velice členitý a pokaždé najdete nové možnosti, jak se ukrýt a obelstít nepřítele.

Základna má celkovou rozlohu 100.000 m2 a nabízí vše, co je k super hře potřeba:

  • budovy
  • 8 podzemních garáží
  • bunkry
  • největší síť zákopů v ČR o rozloze 10.000 m2
  • přírodu i umělé překážky

Do her zapojujeme vlastní rekvizity a speciálně upravené automobily. Součástí je vytápěné, zastřešené zázemí s občerstvením, kde vás uvítají naši organizátoři, plně vás vybaví, proškolí a postarají se o vše, co budete k hraní paintballu potřebovat.

helma
helma

 

Naše hřiště je rozděleno do několika částí:

Střelnice
Paintballová střelnice je určena pro malé děti, které ještě nemohou hrát paintball. Ale i pro dospělé hráče, kteří si chtějí vyzkoušet své střelecké schopnosti. Střelnice je složena z několika figur a různých terčů.

Speedová část
Menší hřiště upravené pro rychlé hry, které je vhodné pro méně početné skupiny. Tato samostatná část má celkem 3500 m2. Hra na tomto hřišti je rychlá, akční a má šťávu. Dá se rovněž využít pro různé turnaje a klání mezi skupinami.

Zákopová část
Největší síť zákopů v celé ČR a možná i dál o rozloze 10.000 m2.  Zákopy jsou velice oblíbené. Díky jejich členitosti, několika bunkrům a zasazení do přírody si zákopovou bitvu určitě užijete.

Hlavní herní část
Hlavní herní prostor je velice členitý. Obsahuje budovy, podzemní garáže, bunkry, přírodní překážky, les, umělé překážky a vše co je potřeba pro skvělý zážitek. V hlavním herním prostoru používáme pro hru automobily a různé rekvizity. Zneškodňování cílů pomocí výbušnin je zde na denním pořádku.

Fotografie našeho hřiště si můžete prohlédnout v sekci GALERIE

helma
helma